Havacılık sektörünün her alanında hizmet veren Plures, müşterilerine seyahatlerinde zaman kazandırmak ve bütçelerine uygun seçenekler sunmaktadır. Yurtdışı seyahatlerinizde kuşkusuz ki zamanınızı en çok alan aşama, gideceğiniz ülkeye giriş yapabilmeniz için vize alma işlemidir.

Her ülkenin talep ettiği belgelerin birbirinden farklı olmasıyla birlikte bazı ülkeler, havalimanlarında giriş anında vize verebilmektedir.

Plures vize hizmetleri, gideceğiniz ülkenin istediği başvuru evrakları ve işlemlerin hızlıca tamamlanması için izlenecek doğru adımları belirler. Vize başvuru hizmetlerinde tecrübeli olan şirketimiz, doğru bilgilendirme ve doğru başvuru ile seyahatinizi huzur içinde planlamanıza yarımcı olur.

Plures, müşterilerine sağladığı vize hizmetleriyle seyahat öncesi hem fiziki hem de psikolojik yorgunluk yaratacak bu işlemleri sizin adınıza üstlenmektedir. Bu tür işlemlerin hem ekonomik hem de yorgunluk açısından bütün dezavantajlarını avantaja çeviren şirketimiz, sizlerin seyahatinizi en konforlu şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Dilediğiniz yurtdışı seyahatini gerçekleştirmek için vize, vize almak için de Plures!

Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir

İlgili Sayfalar

  • plures-ile-ucmak

    İspanya uçak biletinizi ülkedeki festivallere denk getirerek alırsanız, geziniz çok daha keyifli bir hale de gelebilir. Çünkü İspanya'nın şehirleri, neredeyse yılın her dönemi birçok festivale ev sahipliği yapıyor.