Zaman kaybetmeden, efor sarf etmeden online Dubai vizesi başvurusunda bulunabilir, 48 saat içinde başvurunuza yanıt alabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Dubai'yi hangi amaçla ziyaret edeceklerse amaçlarına uygun Dubai vizesi almak zorundadır. Plures Air, sunduğu online Dubai vizesi hizmetiyle vize başvurusunu ilgili temsilciliklerden yapmanız durumunda yaşayacağınız zaman kayıplarının önüne geçmekte, bu süreci stressiz bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlamaktadır.

Dubai'ye girişte vize alma zorunluluğu olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, umuma mahsus pasaport sahipleridir. Diplomatik, hususi ve hizmet pasaportu olanlar, 6 ay içinde 90 günü aşmamak koşuluyla vizeden muaf tutulmaktadırlar.

Online vize, ziyaret edilmek istenen ülkenin Türkiye'deki temsilciliklerine gitmeye gerek kalmadan, internet üzerinden, evraksız bir şekilde vize başvurusu taleplerinin iletilebildiği ve kısa sürede sonuca ulaşılan bir hizmettir. Online vize sayesinde ülke temsilciliklerinden randevu almanıza, uzun kuyruklarda beklemenize ve evrak peşinde koşturmanıza gerek kalmaz.

Online Dubai vizesi hizmeti, Plures Air'ın "online vize başvurusu" hizmetleri arasında yer almaktadır. Şirketimize bir e-posta göndererek, 1 aylık Dubai vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Online Dubai vizesi başvurusunda bulunmak için tek yapmanız gereken, Plures Air'a bir e-posta göndermek. Talebiniz hemen işleme alınacaktır.

Online Dubai vizesi başvurusu için standart başvurulardakinin aksine onlarca evrakla uğraşmanız gerekmiyor. Başvuru talebinizi şirketimize ilettikten sonra pasaportunuzu taratarak bizimle paylaşmanız ve birkaç basit sorumuzu cevaplamanız yeterlidir.

Dubai'yi hangi amaçla ziyaret edecekseniz alacağınız vizeyi de ona göre seçmelisiniz. Turistik, ziyaret ve ticari vizeler, Dubai vizesi çeşitleridir. Başvuruda bulunacağınız vize çeşidinin seyahatinizin içeriğiyle örtüşmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda Dubai'den sınır dışı edilmeniz olasılığının bulunduğunu unutmayın. Online Dubai vizesi talebinde bulunurken Dubai'yi hangi amaçla ziyaret edeceğinizi yetkililerimize bildiriniz.

evraksız-dubai-vizesi

Plures Air'ın online Dubai vizesi hizmetinden faydalandığınızda ve sonucun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda 1 aylık Dubai vizesi sahibi olacaksınız.

Talep edilen vize işlemleri ücretini, nakit olarak, kredi kartıyla veya banka havalesi yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yetkililerimiz, başvuruyu olduğu gibi vize takibini de sizin adınıza yapmaktadır. Dilediğiniz an bize e-posta adresimiz, WhatsApp uygulaması veya GSM numaralarımız aracılığıyla ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Herhangi bir aksilik olmaması durumunda online Dubai vizesi başvurunuz 48 saat içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

Plures Air'ın online Dubai vizesi hizmetinden yararlanın, evraklarla uğraşmadan, 48 saat içerisinde vizenizi alın!

Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir