Plures Air'in Özel Ambulans Uçak Kiralama Hizmetleri

Plures Air, ambulans uçak kiralama ihtiyacı duyan kişi, kurum ya da hastahaneler için hızlı, güvenli ve ekonomik seçenekler üretme kabiliyetinde bir havacılık şirketidir.

Yurtdışında Tedavi Edilmesi Gereken Hastalar için Ambulans Uçak Kiralama Hizmeti

Yurtiçinde tedavisi mümkün olmayan ve fiziksel koşulları gereği tarifeli uçaklara kabul edilmeyen hastalar için, ambulans uçak kiralama konusu bir zorunluluk olabilmektedir. Böylesi durumlarda yürüttüğü başarılı nakil operasyonları ile uluslararası bir marka olan Plures Air'dan, hızlı ve ekonomik çözüm önerileri almak için çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Dünya genelinde özel ambulans uçak kiralama hizmeti veren Plures Air, siz ve sevdiklerinizin hayatını kurtarmak için etkin çözümleriyle 7/24 hizmetinizde olacaktır.

Yurtdışından Getirilmesi Gereken Hastalar için Jet Ambulans Çözümleri

Hac ve umre ziyareti gibi özel zamanlarda ya da turistik gezilerde aniden hastalanan yakınlarınızı, başka bir ülkeden yurtiçine hızlı ve güvenli bir şekilde nakletmeniz gerektiğinde, Plures Air yine size özel çözümlerle yanınızda yer alacak bir havacılık şirketidir.

Tarifeli Uçak ile Hasta Nakli / Doktor Nezaretinde Sedyeli / Sedyesiz Hasta Sevki

Kondisyonu uygun olan hastalarınızı doktor nezaretinde, tarifeli uçaklarla sedyeli ya da sedyesiz taşıma alternatifleri için Plures Air'den hizmet alabilirsiniz. Böyle bir çözüm için "uçakla seyahatinde herhangi bir sakınca yoktur" ibaresinin İngilizce ve Türkçe belirtildiği en fazla 10 gün öncesinde hazırlanmış bir doktor raporuna ihtiyacınız olacaktır. Bu raporu hastanızın kendi doktorundan alabileceğiniz gibi havalimanı doktorundan da edinebilirsiniz. Plures Air'in çağrı merkezini arayarak konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Organ Nakli için Ambulans Uçak Taşımacılığı

Yaşam kurtaran organ naklinde en önemli kriter zamandır. Plures Air, 7/24 ambulans uçak desteğiyle organ nakli için üzerine düşen hizmeti en iyi şekilde veren bir havacılık şirketidir.

Ambulans Uçakla Taşınan Hastanın Karada Sevki

Plures Air, özel ambulans uçak kiralama hizmeti talep eden müşterilerine, eğer isterlerse varış havalimanından hastahaneye kara ambulansı da organize etmektedir. Böylece havalimanına ulaşan hastanızı, hiç beklemeden en kısa sürede tedavi göreceği hastahaneye nakil edebilirsiniz.

Kiralık Ambulans Uçaklarda Bulunan Donanımlar

Plures Air'dan alacağınız ambulans uçak kiralama hizmetlerinde, Sağlık Bakanlığı'nın genelgelerine uygun olarak hazırlanan ve prosedürlere uygun olarak düzenli bakımları ve kontrolleri yapılan ambulans uçaklar kullanılır. Bu uçakların içinde gerekli tıbbi donanım üniteleri, doktor ve tahliye gerekliliğine göre sayısı değişen hemşire bulunmaktadır.

Orta ve uzun menzilli uçuşlarda hasta nakli için, genel olarak ambulans jetler tercih ediliyor. Kısa mesafeli uçuşlar için filosunda farklı teknik özellikteki ambulans uçaklar da bulunduran Plures Air'e telefonla ulaştığınızda, detaylı teknik bilgileri alabilirsiniz. Plures'den alacağınız ambulans uçak kiralama hizmetinde 1 hasta'dan 4 hastaya kadar kapasitesi olan uçaklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir