Plures Travel

Küresel ticaret dinamiklerinin hızla geliştiği yirmi birinci yüzyıl, teknoloji ve zamanı iyi kullananların dönemi olarak tarihin kayıtlarına geçiyor. Plures Air, bu iki faktörün birleşmesiyle gerek insan taşımacılığı, gerek ticari taşımacılık faaliyetleri açısından önemi giderek artan havacılık sektöründe, kendini yenileyebilen, çağın gerektirdiği niteliklerde hizmet anlayışı üretebilen dinamik çizgisinden ödün vermeden, artan bir ivmeyle büyümeye devam ediyor. Kişisel ve kurumsal şirketler bazında havacılık sektörüne ait çözümler sunan Plures, faaliyet alanına her geçen gün bir yenisini ekleyerek sektörde öncelikle adı geçen nitelikli firmalar arasındaki yerini, her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor.

1- Uçak Bileti Satışı

Plures Air, gerek bireysel, gerek toplu uçak bileti alımlarında; kişilere ve şirketlere özel hizmet sunuyor. Müşterilerine en avantajlı uçak biletini en kısa zaman içinde sağlaması, çağın gerektirdiği hızlı servis anlayışının kalite normlarında gerçekleşiyor.

2- Charter Uçak Bileti Satışı

Plures Air, tarifeli uçakların rotasında yer almayan bölgelere; ya da tarifeli uçaklarda yer bulunamayan özel durumlarda gerçekleştirdiği charter uçak seferleriyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretebilme kapasitesiyle sektörde farklılığını ortaya koyuyor.

3- Otel Rezervasyonu

Türsab belgeli Plures, müşterilerine gerek iş gezilerinde, gerekse tatillerde istedikleri şehir ve ülkeler için otel rezervasyonu hizmeti sunabilen yetkili bir turizm acentesi olması ile de ayrıcalıklı konumunu koruyor.

4- Özel Seyahat Yönetimi

Başka ülkelere toplu işçi gönderimi, bayi toplantıları için özel yolculuk planlaması; lansman, fuar gibi toplu katılımın olduğu iş seyahatleri veya personeli için özel motivasyon turları düzenlemek isteyen kurumsal firmalar için spesifik fiyatlar ve koşullarla uçuş organizasyonları yapmak, Plures'in yetkin ve deneyimli olduğu ana faaliyet dalları arasında yer alıyor.

5- Özel Tur Hizmetleri (Yurt içi ya da yurt dışı özel tur organizasyonları)

Sadece turistik amaçlı değil, özel zamanlarda özel hedeflere yönelik tur ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretebilen ve bu gibi durumlarda aldığı hızlı aksiyonlarla basında da sık sık gündeme gelen Plures, örneğin 3 Nisan 2013'deki Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Mücadelesi'nde, günübirlik düzenlediği maç turları ile Galatasaray camiasının takdirini kazanmıştı. Bu ve benzeri özel tur ihtiyaçlarında Plures, ilk akla gelen havacılık firması olmakla haklı bir gurur yaşıyor.

6- Vize Hizmetleri

Plures Air, zamanın değerini bilen ve zamanı en iyi şekilde değerlendirmeyi misyon edinerek bunu bir fayda şeklinde müşterilerine yansıtan hizmet anlayışı ile, uçuş öncesinde dileyen müşterilerine vize almaları konusunda da servis sunuyor. Plures'e uçak bileti için başvuran kişi ya da kurumlar, kendileri adına vize işlemlerinin takip edilmesinin ve sürecin kısa sürede sonuçlandırılmasının konforunu yaşıyorlar.

7- Hava Kargo Taşımacılığı

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA tarafından akredite edilmiş olan Plures, hava kargo taşımacılığında dünya standartları ve IATA güvencesiyle müşterilerine hizmet sunuyor. Özel koşullarda taşınması gereken ilaçlar, tehlikeli maddeler, canlı hayvan ve cenaze taşımacılığı da dahil olmak üzere uçak kargo kapsamına giren her türlü gönderi, Plures'in nitelikli kargo yapılanması bünyesinde özenle taşınıyor.

8- Özel Uçak Kiralama

Zaman esnekliği, konfor, hız, bireysel mahremiyet, sağlık nedenleri gibi çeşitli durumlarda özel uçak kiralamak isteyenlere, Plures 4 farklı çözüm önerisi sunuyor.

- Özel Jet Kiralama

İş ve ünlüler dünyasındaki kişilerin bazen sadece prestij amaçlı tercih ettiği özel jet kiralama servisi; ekspres koli gönderileri için, askeri ya da sivil özel devlet görevleri için ya da hızlı ulaşılması gerekli durumlarda devreye giriyor.

- Ambulans Uçak Kiralama

İçinde gerekli medikal donanımın olduğu, sağlık bakanlığı onay belgeli ambulans uçaklar, hastaların başka hastahanelere taşınmasında önemli bir rol üstleniyor.

- Yolcu uçağı kiralama

Kalabalık grupların toplu ulaşım ihtiyaçlarına yolcu uçağı kiralayarak çözüm üreten Plures, özel organizasyonların konforlu hale gelmesine katkı sunuyor. Plures, müşterilerine maç turları, tatil turları, konser veya etkinlik turları, kalabalık iş seyahatleri gibi organizasyonlar için kiralamanın yanı sıra uçaktaki ekstra ikramlar konusunda da seçenekler sunuyor.

- Kargo Uçağı Kiralama

Tehlikeli malzeme taşımacılığı, bozulma riski taşıyan ürünler, özel soğuk hava koşullarında taşınması gereken ilaçlar, mücevher ve değerli madenler için özel kargo uçağı kiralamak isteyenler, Plures'in IATA kuralları ve uluslararası anlaşmalar çerçevesindeki standartlarda yürüttüğü kaliteli hizmetten yararlanabiliyorlar.

9- Vip Karşılama Uğurlama

Uçuşlarında zaman kaybetmek istemeyen, ulaşım, yeme içme, pasaport gibi sorunlarının çözülmesini bekleyen müşteriler, Plures'den alacakları Vip paket ile sadece seyahatlerine odaklanmanın konforunu yaşıyorlar.

10- Havaalanı Transfer Hizmeti

Plures, bünyesindeki 10 yolcu kapasiteli Mercedes Sprinter araç ile Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanlarından isteyen müşterilerine otel transferleri gerçekleştiriyor. Rehber, özel vip karşılama ve uğurlama isteyenler için ürettiği çözümlerin yanı sıra, istek doğrultusunda ayrıca turistik İstanbul turları da organize edebiliyor.

Havacılıkla ilgili bu 10 maddede özetlenen bütün hizmetleri tek bir firmadan almanın güven ve konforunu yaşamak isteyenler, Plures'e sadece bir telefon ederek ya da e-posta ile ulaşarak, kendilerine sunulan pratik ve ekonomik çözümlerle yaşamlarını kolaylaştırabiliyorlar.

Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir

İlgili Sayfalar

  • plures-ile-ucmak

    Libya uçak bileti ihtiyacınızı Plures Air'dan karşıladığınızda, Kuzey Afrika ve Ortadoğu seferleri konusunda oldukça deneyimli bir firma ile çalışmanın avantajını yakalamış olursunuz.