Plures, havacılık sektöründe taşımacılık ve uçak kiralama hizmeti vermesinin dışında uçak bileti ve vize işlemleri konusunda da müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını büyük ölçüde önlemektedir. Plures hizmetlerine, günümüz teknolojisinde kullanılan akıllı telefon, ipad ve benzeri platformlar üzerinden faydalanmanız mümkündür. Bireysel istekler ve kurumsal ihtiyaçlara göre farklı kriteler düşünüldüğünde Plures sizin için en iyi seçim olacaktır. Saatlerce web sitelerinde vakit harcamayın. İstek ve ihtiyaçlarınızı Plures'e bildirin. En kısa sürede tüm isteklerinize uygun uçuşu ve alternatiflerini size sunalım.

Uçak bileti almak; bütçeye uygun, isteğe uygun, zamanında ulaşım gibi birçok kriterler göz önüne alındığında sorun haline gelmektedir. Plures, uçak bileti alma kriterlerinizi tespit ederek, ihtiyacınıza uygun uçak biletlerini bulup, satın almanıza yardımcı olur.

Muhteşem Hizmet

Ekonomik veya business uçuş sınıflarını tercih eden müşterilerinin tamamen ihtiyacına yönelik hizmet veren Plures'in uçak bileti satın alma hizmetinden, web sitesi üzerinden veya müşteri destek hattından 7/24 iletişime geçerek yararlanabilirsiniz. Şirketimiz, gidiş-dönüş veya tek yön bilet talebinizi gideceğiniz destinasyona ve tarih/zamana göre, bütün kriterlerinizi de değerlendirerek en uygun uçak biletini sizler için bulur ve check-in işlemlerinizi bile talebiniz doğrultusunda yapabilir.

Firmamız, müşterilerine daimi bir hizmet sunar. Uçak bileti alımından yolculuğuna kadar her zaman müşterisinin yanında olan, ihtiyaç anlarından bir telefon kadar yakınında olan Plures, çok çeşitli hizmet alanlarıyla fark yaratmaktadır.

Seyahatinize en uygun uçak biletini almak için vakit kaybetmeden bizi arayınız.

Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir

İlgili Sayfalar

  • plures-ile-ucmak

    Seyahat sınıfları, ulaşım araçlarında müşterinin yolculuk yaptığı alanın niteliğini belirleyen kategorileri içeren genel bir terimdir.