Havacılık sektörünün her alanında hizmet veren Plures, müşterilerine seyahatlerinde zaman kazandırmak ve bütçelerine uygun seçenekler sunmaktadır. Yurtdışı seyahatlerinizde kuşkusuz ki zamanınızı en çok alan aşama, gideceğiniz ülkeye giriş yapabilmeniz için vize alma işlemidir.

Her ülkenin talep ettiği belgelerin birbirinden farklı olmasıyla birlikte bazı ülkeler, havalimanlarında giriş anında vize verebilmektedir.

Plures vize hizmetleri, gideceğiniz ülkenin istediği başvuru evrakları ve işlemlerin hızlıca tamamlanması için izlenecek doğru adımları belirler. Vize başvuru hizmetlerinde tecrübeli olan şirketimiz, doğru bilgilendirme ve doğru başvuru ile seyahatinizi huzur içinde planlamanıza yarımcı olur.

Plures, müşterilerine sağladığı vize hizmetleriyle seyahat öncesi hem fiziki hem de psikolojik yorgunluk yaratacak bu işlemleri sizin adınıza üstlenmektedir. Bu tür işlemlerin hem ekonomik hem de yorgunluk açısından bütün dezavantajlarını avantaja çeviren şirketimiz, sizlerin seyahatinizi en konforlu şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Dilediğiniz yurtdışı seyahatini gerçekleştirmek için vize, vize almak için de Plures!

Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir

İlgili Sayfalar

  • libya-vize-sayfası

    Libya seyahatiniz için 2 farklı yolla vize başvurusunda bulunabilirsiniz: Online ve standart başvuru. Online başvuru, evraksız vize hizmeti olup 48 saat içinde sonuçlandırılır.

  • Online Dubai Vizesi

    Firmamız online Dubai vizesi hizmeti verebilmektedir. Sadece bir mail atarak 48 saat içinde vizeniz hazır!

  • libya-ucak-bileti-sayfası

    Firmamız, Libya'ya uçuşları bulunan Libyan Airlines, Libyan Wings, Buraq Air ve Afriqiyah Airways gibi havayollarının biletlerinin satışını yapmaktadır.